Dziękujemy!

Głos na marzenie nie byłby takim sukcesem, gdyby nie wielkie wsparcie naszego Partnera, firmy Rawlplug, oraz Sponsorów: PSB Mrówka i Grupy FAKRO. Te trzy przedsiębiorstwa już na etapie konstruowania strategii marki uwzględniają interesy społeczne. Szczególnie ważne są dla nich lokalne społeczności, które wspierają od bardzo wielu lat. Takie podejście sprawia, że niesamowity potencjał energii ludzkiej jest wykorzystywany, aby zmieniać otoczenie, w którym funkcjonujemy.

 

Jedyną trwałą rzeczą w biznesie jest zmiana. Rawlplug, PSB Mrówka oraz Grupa FAKRO opierają swoje działania na filarach zrównoważonego rozwoju, aby kreować zmiany. Rentowność jest istotą biznesu, ale tylko pod warunkiem współistnienia użyteczności społecznej oraz ekologicznej. Głos na Marzenie był dla tych marek okazją, aby pomóc w rozwoju lokalnych społeczności i pobudzić je do działania.

Dziękujemy bardzo za to, że jesteście z nami i ramię w ramię będziecie pomagać spełniać marzenia dzieci z domów dziecka. Dzięki Wam możemy wszystko!