Dom co mamy przed oczami słysząc i wymawiając te słowo ?
Pierwszym wyobrażeniem jest budynek – zwykły dom z pięknym ogródkiem, biegającym psem i mieszkającą w nim , kochającą się rodziną, gdzie każdy z domowników ma określoną rolę. Mama , tata , siostra i brat są to osoby zespolone ze sobą , znające swoje poglądy i rozwijające pasje.
Wspólnie latami tworzyli dom opierający się na fundamencie miłości która ich łączy. Więź rodzic – dziecko jest najsilniejszą z możliwych, która leży u podstawy stworzenia prawdziwej kochającej się rodziny.
Jednak w przypadku Naszego domu wygląda to nieco inaczej , w Naszym domu nie ma mamy ani taty są za to ciocie i wujowie 🙂  Nasz dom nie jest budynkiem w którym mieszka kilka osób, które łączą rodzinne więzi . Można by powiedzieć że nasz dom to zbiór przypadkowych osób mieszkających ze sobą… ale jest inaczej .
Prawdą jest, że każdy z Nas jest inny , ma swoją historię, swoje upodobania, pasję aspiracje i plany na przyszłość.Dużo Nas dzieli ale  to co Nas łączy to przede wszystkim pasje . Michał, Nikodem i Olaf pasjonują się piłką nożną dlatego biorą udział w zawodach sportowych, Michalina, Karolina, Romek, Mirek i Anastazja lubią śpiewać , więc chętnie występują i pokazują swój talent na koncertach i naszym zespole. Najmłodsi ale i starsi Jacek ,Hania , Nina kochają zwierzęta dlatego z wielką chęcią spędzają czas z Naszym psem lub kotem Inką.
Każdy z Nas jest indywidualną jednostką, mimo odrębności , różnicy wieku i różnych temperamentów tworzymy Dom z pasją . Posiadamy pasje i to one są naszym motorem, który napędza nas każdego dnia. To one Nas połączyły i pozwalają tworzyć dom , kochający DOM PASJI przez duże D .
20756 głosów