Rawlplug – nie zwalnia tempa

Pracownicy Koelner Polska, spółki wchodzącej w skład grupy kapitałowej Rawlplug nie zwalniają tempa! Ekipa Z100 Zamocomocni GNM, zaliczyła kolejny udany występ na Runmageddon. Kraków za nimi! Świetna trasa, dużo pozytywnych wibracji, rosnąca w siłę ekipa, a także pasja do przezwyciężania własnych limitów i słabości. To jest to co nakręca do działania.

Jednak jest coś więcej. Ten bieg był wyjątkowy nie tylko ze względu na niesamowite zaangażowanie uczestników. Drużyna Rawlplug Polska wystąpiła po raz pierwszy w nowych strojach, na których z dumą prezentowała logo Głos Na Marzenie. Cała ekipa Z Z100 Zamocomocni GNM wierzy w ideę konkursu i go wspiera, bo nie może doczekać się efektów.

Rawlplug Polska wierzy, że prosperowanie firmy jest naturalnie związane z siłą lokalnych społeczności oraz satysfakcją ludzi, którzy pracują w firmie. Według marki definicją zrównoważonego rozwoju jest połączenie zawodowego zainteresowania oraz osobistych pasji.

W wizji Rawlplug zrównoważony rozwój to też kwestia ochrony i dbania o środowisko naturalne. To rzeczywiste zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i wdrożenie praktyk przyjaznych środowisku zarówno na halach produkcyjnych jak i w biurach, ale też przez praktykowanie zdrowego trybu życia, czyli m.in. aktywnym spędzaniu czasu biorąc udział w zawodach sportowych.